неділя, 1 грудня 2013 р.
Багато століть існує людство. У житті людини мільйони разів повторювалися деякі звичайні, повсякденні ситуації. Люди зустрічалися і розлучалися, знайомили­ся, робили один одному послуги, просили про щось або відмовляли, приносили подарунки, висловлювали співчуття, ходили в гості і приймали їх у себе і т. ін. Це було на практиці. Поступово люди знаходили і з покоління в покоління передавали зручні, економні, розумні способи дій у подібних ситуаціях. Так виникли правила поведінки. Це кристали людського досвіду. Звичайно, не всі норми етикету, які існували колись, прийнятні для нас.
Із зміною умов життя зазнали змін і норми моралі та правила поведінки, багато з них відійшли, замість них народилися нові, що більше відповідають часові.
Користувачі бібіліотеки ,а це учні 11 кл. , прийняли участь в годині спілкування Шосте чуття», яку підготувала і провела зав. бібліотекою спільно з класоводом 11кл (Гриценя В.П.). Юнаки та дівчата обговорювали правила етикету , які існували багато століть тому і які існують сьогодні і дійшли висновку , що ,правила етикету ду­же розумні. Вони ніби вказують найзручніші і найраціональніші способи дій. Ско­риставшись ними, ви зможете правильно поводитися у товаристві, самореалізуватися в спілкуванні з навколишніми людьми. Вони допоможуть уникнути непотрібних конфліктів, недоречностей, зайвих неприємностей.

 «Ніщо не обходиться нам так дешево і не ціниться так дорого, як ввічливість», - ці слова Сервантеса стали підсумком масового заходу.Як парость виноградної лози,
 Плекайте мову.
Пильно й ненастанно
 Політь бур'ян.
Читіша від сльози
Вона хай буде.
Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям.

9 листопада – День української писемності та мови. З цієї нагоди в бібліотеці – філії №7 с.Берестяне було проведено бесіду для учнів 5-6 класів «Коли щезає рідна мова щезає з нею і народ».
   ДО 80-річчя річниці голодомору 24 листопада в бібліотеці проведено огляд літератури « Ріка нашої пам’яті».Немає коментарів:

Дописати коментар