пʼятниця, 3 березня 2017 р.

                              Хай знову запахнуть житами поля. А в нас запанує хай мир.
                                 

  20 лютого в математичному класі Берестянської ЗОШ І-ІІІст. відбулася презентація бібліографічного довідника «Хай знову запахнуть житами поля. А в нас запанує хай мир».
 Цей збірник про учасників АТО, волонтерів, героїв України, добровольців, капеланів, тих, хто   віддав своє життя за незалежність і цілісність України.
Вона - про тих, хто пішов боронити нашу землю та зберегти єдність країни. Про тих, хто робив героїчні вчинки, просто добре виконував свою роботу і залишався вірним присязі. Про Героїв, про тих, хто загинув, і тих, хто вижив, пройшов, пережив...
Перший розділ довідника має назву “Віра в героїзм створює героїв”, де розповідається про наймолодшого Героя України, нашого земляка Гринюка Володимира Володимировича.
 У розділі “Ми стали волі на сторожі” зібрані матеріали про учасників АТО, які були призвані в 1-3 хвилю мобілізації, серед них і наші односельці: Іванченко С.М., Ройко С.А. та Федоришин О.В. “Життя, як спалах яскравої зірки”- розповіді про тих, хто поклав своє життя за волю України.
У пам’яті жителів нашого району, у серцях рідних і друзів навічно залишаться їх імена.
Нинішню війну не можливо уявити без волонтерів, медиків і священників. Ці люди завжди там, де і бійці, - на передовій, в окопах і бліндажах, під обстрілами... Про цих людей розповідається у розділі “З любов’ю до життя, з добром у серці”.
     Ведучими та читцями віршів стали учні Берестянської ЗОШ І-ІІІст.: Папежук Ольга, Ходорчук Вікторія, Гриценя Анжеліка, Папежук Оксана, Ходорчук Софія. Присутні мали можливість переглянути відео про Гринюка В.В.Немає коментарів:

Дописати коментар