четвер, 13 серпня 2020 р.

«ДОСЛІДНИК І СПІВЕЦЬ ЇЇ ВЕЛИЧНОСТІ ПРИРОДИ»

 

                        Літературний екскурс до ювілею Е. Сетона-Томпсона

14 серпня виповнюється 160 років від дня народження канадського письменника (шотландського походження), художника – анімаліста, одного з ідеологів і натхненників скаутського руху Ернеста Сетона-Томпсона.

Запрошуємо своїх юних читачів познайомитися з великим знавцем природи. Це дуже важливо - відчувати і розуміти природу, адже ми самі - частинка природи.  Головні герої Сетона-Томпсона — тварини. Іноді свійські, але здебільшого дикі, лісові, яких сучасним людям, як правило, доводиться бачити лише в зоопарку, в маленькій і незручній клітці.

Ернест Сетон-Томпсон протягом життя вів щоденник спостережень, який налічує більше 50 томів! І майже в кожному з них – численні ілюстрації, які відображають життя, характери тварин. Окрім того, він має понад 40 книжок, у більшості яких містяться твори про тварин.

У творчості  лунає тема єдності життя природи і життя людей, звучить думка про те, що знищення природних багатств завдає великої шкоди Землі та людям, які населяють нашу планету.

Тематична поличка «Життя в природі», присвячена відомому письменнику,  ознайомить  з його творами та літературою про нього.

Дуже важливо змалку навчити дитину любити своїх сусідів по планеті, відноситися до кожної тварини обережно та з любов'ю.

 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар