середа, 10 травня 2017 р.

  «Сльозою пам’ять та бринить»

       Усе далі і далі відходять грізні роки Другої світової війни, та не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.
       У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з повагою і шаною згадати визволителів рідної землі.
        Свята пам'ять про ту жахливу війну залишиться для нащадків зраз­ком мужності і героїзму воїнів, які відстояли мир, а водночас - вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу країни. З кожним роком усе менше і менше залишається серед нас фронто­виків, які ціною власного життя відстояли мир. Тож завжди пам'ятаймо полеглих у війні і тих кілька сотень нині живих свідків, яким долею судилось вижити. Пам'ятаймо і Героїв сьогоднішньої братовбивчої, неоголошеної війни на Сході України, які ціною власного життя захищають цілісність і незалежність держави.

         У дні скорботи , схиливши голови, ми вкотре приходимо і до місць вічного спочину     полеглих. Напередодні свята в Берестянах біля обеліска загиблим односельчанам відбувся мітинг з нагоди Дня Перемоги та Дня пам’яті та примирення «Сльозою пам’ять та бринить» та було відслужено панахиду настоятелем місцевого храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієреєм Василієм.
Немає коментарів:

Дописати коментар