четвер, 18 травня 2017 р.


           «У День Матері»

     У травні, коли прокидається від  сну природа, коли дзвенить у  блакиті пісня   жайворонка, теплий весняний вітер приносить -  День Матері.                      
    Це надзвичайно зворушливе свято, тому що кожен з нас з дитинства і до останнього подиху несе в своїй душі єдиний, неповторний і світлий образ матері, яка здатна любити, виховувати, навчати, розуміти, вибачати, і перейматись болем на відстані...                                
            Тому призначення кожної жінки - бути матір'ю, створити диво - народити продовжувачів  роду  свого й відкрити перед ними великий світ пізнання, допомогти осягнути вічні цінності, красу світу, наповнити життя  духовною силою. І ця неосяжна любов до дітей - у материнських очах, серці.
           Саме в рамках вшанування матерів в сільському будинку культури с.Берестяне відбулося свято «Мамо, зоре вечорова!».. Серед учасників свята – дитячий вокальний колектив «Джерельце», вокальний гурт молоді «Калинонька» (керівник Гриценя О.П.), солісти Анастасія Яцик, Марія Шульгач, Вероніка Гриценя, танцювальнй  колективив «Колористи» (керівник О.Прус), зі сцени звучали вірші, присвячені матерям, у виконанні Вікторії Грицені, Юлії Шкіль (керівник Шульгач Л.М). Особливі слова шани та подяки висловили матерям-героїням, які проживають в Берестянах, а сільський голова Гусак В.Г. вручив подарунки Гуменюк Н.М., Грицені О.А.,  Грицені М.Т., Гриценя С.Б., Стрільчук Л.Л., Гриценя Т.В., Денисюк Є.І.
День Матері! Це свято по­вернулося до нас нині, і воно було, є, і буде близьким та дорогим нашому на­родові; тому що у його душі здавна живе любов у троїстому єднанні: до Ма­тері Божої — найсвятішої Богородиці, до Матері України — нашої любої Ві­тчизни, і до матусі рідної, якій ми завдячуємо життям.
                               .

Немає коментарів:

Дописати коментар